disscuss print

ASP.NET - PHP Linux Hosting - Tıkla sipariş ver...

Kars ve Ardahan'da Bayrağa Saygı Yürüyüşü

Kars ve Ardahan'da Bayrağa Saygı Yürüyüşü_resim
DİYARBAKIR 2'nci Hava Kuvvetleri Komutanlığında direkten bayrağın indirilmesine Kars ve Ardahan'da tepki gösteren Ülkücüler protesto yürüyüşü düzenledi.

DHA

Ardahan Milli Egemenlik Parkı’nda toplanan yaklaşık 300 kişilik grup, dev Türk bayrağı açarak Atatürk Caddesi’nden PTT Kavşağı’na kadar yürüdü. 'Bayrak şereftir, tavizi olmaz, Bayrağa uzanan eller kırılsın', Ne mutlu Türküm diyene' sloganları eşliğinde yürüyen grup adına basın açıklamasını okuyan Ülkü Ocakları İl Başkanı Ercan Ürker, Terör örgütü üyeleri tarafından Türk bayrağın indirilmesinin büyük zafiyet ve ihanet olduğunu, bu durumun asla kabul edilemeyeceğini söyledi.


Kars'ın Kazım Karabekir Paşa Caddesindeki ülkü ocakları il başkanlığı önünde toplanan yaklaşık bin kişi Faik Bey ve Ordu Caddesinden yürüyerek Cumhuriyet meydanında toplandı. Grup askerlik şubesi önünden geçerken, 'Ne mutlu Türküm diyene', 'Bayrağa uzanan eller kırılsın' diye slogan attı. Bu sırada kalabalık grup yoldan geçen ve zafer işareti yapan bir kişinin üzerine saldırdı. Polis şahsı bir işyerine sokarak linçten kurtardı. Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel, burada basın açıklamasını okuyarak Türk Bayrağını indirenleri kınadı. Grup daha sonra sessizce dağıldı.computer ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Bu haber 10/06/2014 07:43 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors