disscuss print

ASP.NET - PHP Linux Hosting - Tıkla sipariş ver...

İzmit'te Bin Kişilik Bayraga Saygı Yürüyüşü

İzmit'te Bin Kişilik Bayraga Saygı Yürüyüşü_resim
KOCAELİ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'na üye yaklaşık bin kişi Türk bayrağının indirilmesini protesto ederek sloganlar eşliğinde kent merkezinde yürüyüş yaptı.

DHA

Merkez Bankası önünde ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan yaklaşık bin kişi Diyarbakır'da Türk Bayrağı'nın indirilmesini protesto etti. Yürüyüş yolu boyunca "Vatan sana canım feda", "Ne mutlu Türküm diyene" şeklinde sloganlar atarak Sabri Yalım Parkı'na kadar yürüdü. Burada gurup adına Kocaeli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı İbrahim Özcan açıklama yaptı. Bölücülerin her geçen gün faliyetlerinin yoğunluk kazandığını söyleyen Özcan konuşmasına söyle devam etti:


"Siyasi iktidarın bölücülerle yürüttüğü müzakerenin, terörü durdurmadığı gibi teröristleri daha da çok şımarttığı, son hadiselerden sonra herkesin malumu olmuştur. Böyle giderse önümüzdeki günlerde çok daha vahim gelişmelerin yaşanabileceği anlaşılmaktadır. Bardağı taşıran son damla ise bir gurup teröristin 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'na bağlı bir askeri alana giderek, Türk bayrağını indirmesi olmuştur. Buradan herkese açıkça beyan ediyoruz. Türk bayrağına uzanacak eli kırarız. Türk'ün vatanına dikilecek gözü çıkarırız. Türk'ün şerefine uzanacak dilleri koparırız" diye konuştu.


Gurup daha sonra sessizce dağıldı.computer ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Bu haber 10/06/2014 07:29 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors