disscuss print

ASP.NET - PHP Linux Hosting - Tıkla sipariş ver...

Türkiye hızla sonu belirsiz bir ortama sürükleniyor

Türkiye hızla sonu belirsiz bir ortama sürükleniyor_resim
HDP Merkez Yürütme Kurulu, Diyarbakır'da maskeli 2 kişinin silahlı saldırısı ile başından vurularak ağır yaralanan astsubay Necdet Aydoğdu olayına ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Saldırıyı kınadıklarını belirten HDP, "29 Ekim günü Diyarbakır'da bir astsubaya yönelik saldırıyı üzüntüyle öğrendik. Diyarbakır'daki saldırıyı kınıyoruz. Bu tür saldırıları asla kabullenmediğimizi ve kınadığımızı ifade ediyoruz" dedi.

"KAYGI DUYMAKTA HAKLI OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR"

Yapılan açıklamada, "Son günlerdeki gelişmeler, kaygı duymakta haklı olduğumuzu gösteriyor" denilerek şöyle devam edildi:

"Bu tür saldırıları asla kabullenmediğimizi ve kınadığımızı ifade ediyoruz. Ne yazık ki, son günlerdeki gelişmeler, kaygı duymakta haklı olduğumuzu gösteriyor. Türkiye hızla sonu belirsiz olan bir ortama sürüklenme tehlikesini yaşıyor. Gelişmelerin, toplumsal ve politik ortamı daha fazla zedelemeden ve istenmeyen sonuçlara sürüklemeden durdurulması için HDP olarak üstümüze düşeni yapma konusunda kararlıyız. Bir kez daha herkesi sağduyuya, çözüm ve barış sürecinin gereklerini yerine getirmeye, Türkiye'yi yeniden çatışmalı bir ortama sürükleyecek tutumlardan kesinlikle uzak durmaya çağırıyoruz"

Odatv.comcomputer ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Bu haber 30/10/2014 08:03 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors