Rüyada Öpüşmek

Rüyada Bir Erkekle Öpüşmek

Rüyada Öpüşmek


Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek; kuvvet, güç, saygınlık ve zenginlik demektir. Rüyayı gören kişinin mal ve para sahibi olarak zengin olacağı manasına gelir. Bir başka rivayete göre de Rüyada öpüşmek çevresindeki saygınlığın artması, herkesin hürmet göstereceği ve takdir toplayacağı biri olması anlamına gelmektedir. Öpüşmenin rüya açıklaması para ve itibar sahibi olacağınız anlamını taşır.

Rüyada Eşiyle Öpüşmek

Rüya tabiri yapanların dediği gibi öpüşmek rüya sahibini zamansız mutlu eder, eşinizle sevgi, saygı ve güven duygusunun güçlenmesini sağlar. Rüyada eşinle öpüşmenin anlamı ve rüya tabiri şu şekildedir: Rüyada eşiyle dudaktan öpüştüğünü görmek, eşiyle mutlu olacağına, huzurlu bir aile ortamına alamet eder. Ayrıca rüyada eşiyle öpüşmek kişinin hayırlı çocuklara sahip olacağına da rivayet eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, rüya sahibinin sevgilisinden gelecek mutluluğa, hayra ve iyiliğe rivayet edilir. Rüya sahibinin bekârsa ve sevgilisi varsa onunla çok mutlu olacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine yorulur. Sevgilinle öpüşmek, onun emri altına girip halk tarafından saygınlığa işarettir.

Rüyada Arkadaşınla Öpüşmek

Rüyada arkadaşla öpüşmek, sevgilinden gelecek mutluluğa, hayra ve iyiliğe işarettir. Bundan dolayı rüya sahibi bekârsa ve sevgilisi varsa onunla çok mutlu olacağına, kötü gününü de, iyi gününü de bir olacağına, zor günlerinden en çok sevdiğinden destek göreceğine yorulur.

Rüyada Bir Erkekle Öpüşmek

Hayırla tabiri yapılan bir rüyadır. Bekâr bir kızın rüyasında bir erkekle öpüşmesi sevdiği kişi ile ailelerinde onayladığı hayırlı bir evlilik yapmasına alamettir. Erkekle öpüşmek saadete ermeye, sevinçli olmaya ve haber almaya yorum edilir. Bir erkekle öpüşmeniz kısmetin açılacağının habercisidir. Bu rüya aile, arkadaş ve çevrenizin sevgisini kazanacağınızın işaretidir. Bir erkekle öpüşmek, arzu ettiği bir şeyin gerçekleşmesine işarettir. Erkekle öpüşmek esenlik, başarı, muradına ermek, menfaat ve sevindirici bir haberle yorumlanır.

Rüyasında tanımadığı kadını öpüşen erkek, ani kararla evleneceği anlamına gelir. Başka bir tabire göre de erkek ile öpüşmek etrafındaki düşman ve rakiplerini yenmeye işarettir. Kadın bir kimsenin rüyasında bir tanıdık yahut yabancı bir erkekle öpüşmesi karşılıklı murat, ortak menfaat, sevinç ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Nişanlısıyla Öpüşmek

Rüyada nişanlınızla öpüşmeniz hayırdır. Nişanlınıza dokunmak mutluluk duyacağınız haberleri işaret eder. Kişinin rüyasında nişanlısıyla öpüşmesi sevdiği ile mutlu zaman geçirmektir. Bazı tabircilere göre rüyada nişanlısıyla öpüşmek gerçek hayattı mutlu bir evlilik yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada genç çiftlerin öpüşmesi sevinçli, iyi ve müjdeli bir habere, yaşlı biriyle öpüşmekte pişmanlık yaşanacağına işarettir. Bekâr bir kimse rüyada alımlı, süslü bir öpüştüğünü görse, zengin biriyle evlenir. Onun malından yararlanır ve o bir çocuğu olur. Tanımadığın biriyle öpüşmek; öpen kişi bekârsa yeni bir ilişkiye başlayacağına ya da evleneceğine işaret eder. Ölmüş biriyle öpüşmek ise hayırlı iyi bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin eline kısa sürede yüklü miktarda para geçeceğine, zenginliğe, mirasa işaret eder.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Kişinin rüyasında dudaktan öpüşmesi yakınlık olarak yorumlanır. Rüyada tanıdığı biriyle dudaktan öpüşmek ise çok kısa süre sonra o kişiyle rastlanacağına delalet eder. Rüyada sevgilisiyle dudaktan öpüşen tez zamanda ondan sevinçli haber alır ve kısa süre sonra da buluşur.

Bir kimsenin kızla öpüşmesi ihtiyaçları gidermeye ve düşmana galip gelmeye işaret eder. Gençlerin öpüşmesi, muradına ermeye veya güzel bir kadehle soğuk meşrubat içmeye, dondurma ve tatlı yemeye işarettir. Alımlı bir kadınla öpüşmek, yıl içinde bir hayra nail olmaya veya dünyaya meyletmeye işaret eder. Sevdiği kimseyi dudaktan öpüşmek, eline geçecek paraya; yanağından öpüştüğünü görmek ise, kazanacağı paraya işaret eder. Bazen bir kadınla öpüşmek, sevdiği kimseden bir haber veya selâm almaya, sevgisine karşılık görmeye işarettir. Rüyada birinin hizmetçisini veya işçisiyle öpüştüğünü görmek, onun efendisi veya patronu ile dostluk kurmaya işarettir. Evli bir kadınla öpüştüğünü görmek, onun kocasıyla dost olmaya işarettir. Biriyle şehvetle öpüşmek, o kimseden yardım ve iyilik görmeye şehvetsiz olarak öpüşülmesi, öpülen kimseye yardım ve iyilikte bulunmaya işarettir.

DİYADİNNET