Ahmet Akın Ali Babacan'ı ziyaret etti!

Ahmet Akın, DEVA Partisi Liderleriyle Buluştu

Ahmet Akın Ali Babacan'ı ziyaret etti!

Ahmet Akın Ali Babacan'ı ziyaret etti!

YEREL GÜNDEM / BALIKESİR

Balıkesir'in yeni seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Balıkesir Milletvekili Burak Dalgın'ı makamlarında ziyaret etti. Ziyarette, Balıkesir'in geleceği ve yerel projelerin yanı sıra işbirliği ve ortak çözümler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Mart ayında CHP'den Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Akın, Kuva-yı Milliye İttifakı'nın önemli partilerinden DEVA Partisi'nin liderleriyle bir araya geldi. Ziyaret kapsamında, Balıkesir'in siyasi ve sosyal dinamikleri, işbirliği olanakları ve şehrin kalkınması için atılacak adımlar ele alındı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Başkan Akın'ı tebrik ederek ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti ve Balıkesir'e yönelik ortak çalışmaların önemine vurgu yaptı. Her iki lider, Balıkesir'in kalkınması ve refahı için işbirliği yapma konusunda mutabık kaldı.

Yapılan açıklamalarda, Balıkesir'in kalkınması için işbirliği yapma kararlılığının altı çizildi. Akın ve Babacan'ın samimi görüşmesi, Balıkesir'in geleceği için yeni işbirliği fırsatlarını gündeme getirdi.

Bu ziyaret, Balıkesir'in siyasi aktörlerinin bir araya gelerek işbirliği ve diyaloğu artırma amacını taşıyor. Ahmet Akın ve Ali Babacan'ın buluşması, şehrin kalkınması ve refahı için yeni işbirliği fırsatlarının kapısını aralıyor.

www.yerelgundem.com