AK Parti'ye ve Başkan Erdoğan'a Bylock Operasyonu!

Ak Parti ve Başkan Erdoğan'ın arkasındaki halk desteği eritildi!

AK Parti'ye ve Başkan Erdoğan'a Bylock Operasyonu!

YUSUF İNAN YAZDI...

AK Parti'ye ve Başkan Erdoğan'a Bylock Operasyonu!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi bir duyuru yayınladı.

İşte o duyuru ve TRT'nin bu konudaki haberi:

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nden “AK Parti'de ByLock kullananlar ifşa oldu” iddiasına yalanlama...

İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, terör örgütü FETÖ’nün propaganda hesaplarından paylaşılan bazı

görüntülerle ilgili “AK Parti'de ByLock kullananlar ifşa oldu” iddiasını yalanladı.

İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, kurulduğu günden bu yana asılsız iddiaların gerçeğini paylaşmak için çalışma yürütüyor.

Yapılan son paylaşımda, terör örgütü FETÖ’nün propaganda hesaplarından paylaşılan bazı görüntülerle ilgili, “AK Parti'de ByLock kullananlar ifşa oldu” iddiasının doğru olmadığı aktarıldı.

Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Ülkemizin güvenlik ve istihbarat birimleri tarafından hazırlandığı ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a arz edildiği iddia edilen dosya tamamen kurgudan ibarettir. Devletimizin ilgili kurumları tarafından böyle bir dosya hazırlanması söz konusu değildir. Bahse konu paylaşımlardaki sahte görsellerin 2017 yılında da sosyal medya mecralarında paylaşıldığı belirlenmiştir. Hiçbir belgeye dayanmayan görüntülerin, FETÖ’yle mücadele konusunda kamuoyunu manipüle etme amaçlı servis edildiği tespit edilmiştir."

Bu haberin zamanlaması ilginç değil mi?

Ak Parti ve Başkan Erdoğan 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin şokunu atlatamadan Cevheri Güven'in Youtube kanalından yayınlanan belgeler deprem etkisi yarattı.

İletişim Başkanlığı'nın yayımladığı duyuru haberin tüm Türkiye'de yayılmasını sağladı. Haberi merak ettirdi, büyük kitleleri haberin kaynağını araştırmaya yönlendirdi.

Haberdeki iddialar yeni değil. Çok eskiye dayanıyor. Haberde 65 -85 arası bir rakamdan bahsediliyor. Halbuki bu rakamın Ak Parti'de etkili 140 önemli isim olduğu, Ak Parti'den istifa edeceği uzun yıllardır fısıltı halinde konuşuluyordu.

Hatta tarih ve detay vereyim...

Bu konuda ilk yazıyı 05 Haziran 2018 tarihinde  "Ak Parti'ye FETÖ Operasyonu" başlığı altında ben yazdım. 400'e yakın Ak Parti'li ismin İzmir merkezli bir operasyonla gözaltına alınacağını ve bu konuda ciddi bir çalışma yapıldığını ilk ben duyurdum. Haberin yayınlanmasından hemen sonra çok büyük bir karalama ve itibarsızlaştırma operasyonuna maruz kaldım.

İletişim Başkanlığı tarafından yayınlanan belgeler, ta o günlerde İzmir'de, İzmir Adliyesi ve İzmir Barosu'nda gizli toplantıların gündemindeydi. Ak Parti ve Başkan Erdoğan'a öldürücü darbe o günlerde vurulacaktı.

FETÖ operasyonunun esas hedefi Gülen ekibi değildi, Ak Parti ve Başkan Erdoğan idi. Operasyon Ak Parti'ye yapılacaktı.

Benim operasyonu deşifre etmem, operasyonu durdurdu. İtibar suikasti ile beni susturdular. O gün planlanan operasyon her an hayata geçirilebilir.  Ak Parti'nin en fazla zayıfladığı bir dönemde böyle bir operasyonu yapmak daha kolay olsa gerek.

İletişim Başkanlığı tarafından yalanlanan belgeler, Ak Parti'de büyük çözülmenin fitilini ateşleyebilir.

Ak Parti'ye bir FETÖ Operasyonu başlatabilir. Hatta il, İlçe başkan ve yöneticilerini de içine alan dev bir operasyonu başlatabilir, Ak Parti'ye öldürücü darbe vurulabilir.

Ak Partililerin, Ak Parti'nin çok önemli isimlerinin fişlenmiş olduğu görüntüsü, MİT eski Başkanı Hakan Fidan'ı hedef haline getirebilir.

"FETÖ'nün Siyasi Ayağı" tartışmalarını alevlendirebilir.

Bu belgelerin Cevheri Güven'in kanalında yayınlanmış olması, Gülen'in atadığı yeni YÖNETİMİN ve F. Gülen'in onayının alındığını gösteriyor.

Bu nedenle yapılan hamle çok çok önemli.

Bu hamlenin 31 Mart 2024 Yerel Seçim sonuçları ile ilgisi yok denilemez.

Çünkü, 31 Mart Yerel Seçim sonuçları tüm sürecin amacını özetliyor.

Türkiye, 01 Nisan 2024 sabahı, Ak Parti ve Başkan Erdoğan'ın dev bir buz kalıbı gibi çöle atılarak eritildiğini, Ak Parti ve Başkan Erdoğan'ın arkasındaki halk desteğinin yok edildiğini perdesiz gördü, şahit oldu.

Tüm gizem, 1 Nisan 2024 sabahı çözüldü.

Şimdi ne olacak?

İki şık var.

1 - Başkan Erdoğan, Ak Parti'ye ve kendisine yönelik FETÖ Operasyonunun altına imza atıp intihar edecek.

2 - AİHM ve AYM nin attığı can simidine tutunarak Türkiye'yi ve Ak Parti'yi bataklıkta boğmak isteyenlerin oyununu bozacak!

Bu sürecin neresinden bakarsanız bakın, ehil olmayan kadroların beceriksizliği, Türk Milleti'ne yapılan ihanetin yaşattığı büyük acılar var.

Ak Parti ve Başkan Erdoğan'ı iktidardan indirmek, küresel anlamda etkisizleştirmek için kurulan kumpas şu an için amacına ve hedefine ulaşmıştır.

Ak Parti ve Başkan Erdoğan arkasındaki halk desteğini kaybetmiş, Türkiye küresel anlamda yakaladığı Büyük Türkiye İdealini ıskalamıştır.

Tüm vebal Türk Milleti'ne ve giydiği kutsal cübbeye ihanet eden hakim ve savcıların üzerine kalmıştır.

YUSUF İNAN / ŞEHİTLER ÖLMEZ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

İnstagramfondinan2016

E-Mailgundem@sehitlerolmez.com