Baba Vanga’dan Türkiye ve Ak Parti kehanetleri!

Ak Parti, erimeyi durdurmak istiyorsa, adaleti tesis etmeli, yargının önünü açmalıdır.

 Baba Vanga’dan Türkiye ve Ak Parti kehanetleri!
Baba Vanga’dan Türkiye ve Ak Parti kehanetleri!

Türk ve dünya medyası Baba Vanga'nın kehanet haberlerini çok sevdi. Gün geçmiyor ki, Baba Vanga’nın yeni bir kehaneti ortaya atılmasın!

Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri içinde en çarpıcı olanı Putin'in bir suikaste kurban gideceği kehaneti.

Arkasından insanlığın 10 Mayıs’ta çok büyük felaketlerle karşılaşacağı kehaneti geliyor.

Esas dikkat çekici kehanet, 25 – 29 yıl sürecek 3. Dünya Savaşı!

Ayrıca Avrupa’da ortaya çıkacak terör saldırıları ve sonrasında hortlayacak aşırı milliyetçilik akımlarının aşırılıkları ve Avrupa’nın yangın yeri olacağı iddiası!

Bu iddialar, haberleştirilerek ciddi ciddi medya organlarında manşetlere taşınıyor. İnsanlığa Subliminal mesaj veriliyor.

Rusya devlet başkanı Putin'e korku salınıyor. Avrupa'ya aşırı dincilik ve milliyetçilik uyarısı yapılıyor.

Avrupa ülkelerindeki başörtüsü yasağı ve dindar kitlelere karşı hazırlanan bazı yasal düzenlemeler devletlerin Baba Vanga haberlerinden etkilendikleri anlamına gelebilir.

Ben de Baba Vanga’dan Türkiye ve Ak Parti kehanetlerini yazayım!

Türkiye, çok yakın bir zamanda seçime gidecek. Ak Parti iktidarı kaybedecek. Türkiye yeni bir liderle tanışacak. Halk bu lidere taparcasına sarılacak. Öyle bir sarılacak ki, putlaştıracak. Onun arkasından başka bir lider daha gelecek. O da çok sevilecek ve putlaştırılacak. İki putlaşan liderden sonra halktan biri ortaya çıkacak ve o iktidar olacak. Türkiye’yi sevgiyle kucaklayacak. Türkiye'nin sınırları genişleyecek. Türkiye süper güç olacak.

Bekleyin ve görün!

Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, tüm il kongrelerine katılıyor. Kongreler büyük katılımla yapılıyor. İl Başkanları ve il yönetimleri Ak Parti’nin esas fikriyatına yakın isimlerden oluşuyor.

Ak Parti öze dönüyor.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul İl Kongresinde daha önce duyurulan reformlarla ilgili de tarih verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği bilgilere göre, “İnsan Hakları Eylem Planı” 2 Mart 2021 tarihinde açıklanacak. Ekonomi Reform Paketi ise 9 Mart 2021 tarihinde de açıklanacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Kongresinde verdiği müjdeli haberler bunlar.

Abdülkadir Selvi’nin Erdoğan'a tuzak kurulacak başlıklı köşe yazısı bazı çevrelerde  "Ak Parti dağılacak" çığlıkları atılmasına neden oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP’yi ima eden sözleri de Cumhur İttifakı için sarsıntı anlamına geliyor.

Sayın Cumhurbaşkanı Ak Parti Genel Başkanlığı’nı bırakmalı. Partinin başına da herkesi kucaklama kabiliyeti olan birini bırakmalı!

Devleti tartışmaların ortasından çekip çıkarmalıdır.

Ak Parti, erimeyi durdurmak istiyorsa, adaleti tesis etmeli, yargının önünü açmalıdır.

Türk Milleti adliyelerde sürünmekten kurtarılmalıdır.

Ak Parti’ye yönelik FETÖ Operasyonları adil yargılamalarla boşa çıkarılmalı, Ak Parti’ye küsen dev kitle yeniden kazanılmalıdır.

Masum insanları adliyelerde süründüren bir iktidarın ömrü uzun olamaz.

Bir ülkede kolluk ve adliye üzerinden Ak Parti'ye tuzak kurulabiliyorsa, Ak Parti Hükümeti kumpası boşa çıkaramıyorsa, erime kaçınılmaz olur.

Aileler yıkılıyor, ocaklar sönüyorsa, adalet sistemi bloke edilmişse, iktidarda kim olsa, Ağustos güneşinin altındaki dev bir buz kalıbı gibi erir ve yok olur.

Bir siyasi parti, liderinin gölgesinde yatıp kalkıyor, liderine ve ailesine yapılan saldırılara siper olamıyorsa, o siyasi parti dağılır!

O liderin kızı, oğlu, damadı, eşi ve ailesi hedefe konularak taşa tutuluyor ve kimse taşların önüne set çekmiyorsa, o siyasi parti yıkılır, yok olur!

Bunları öngörmek için Baba Vanga olmaya gerek var mı?

Bir ülkede gazeteciler doğruları yazmıyorsa, o ülke yıkılır!

Bir ülkede yalakalık yapanlar makam ve mevki sahibi oluyorsa, o ülkede masumlar ve garipler ezilir, Allah'ın gazabı o topluluğa ulaşır.

Suriye, Irak, Afganistan, Bosna, Azerbaycan, Filistin, Myanmar (Burma) gibi ülkelerde insanlar hayvanlardan daha değersiz bir şekilde öldürülür, evleri ocakları yıkılırsa, Allah'ın gazabı tüm sessiz kalanlara ulaşır.

İnsanlık, Covid – 19, aşırı soğuklar, depremler, yanardağ patlamaları ile sarsılır ve çaresizliği tadar.

Dünya liderleri, Hz. Ömer’in "Kenar-ı Diclede bir kurt kapsa koyunu, Gelir de adl-i ilâhi Ömer'den sorar onu!". Çizgisine gelmediği sürece insanlık doğal afetlerden ve hastalıklardan kurtulamaz.

YUSUF İNAN / ŞEHİTLER ÖLMEZ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

E-Mail: gundem@sehitlerolmez.com