Birlikte yaşama fikrine kapalı olduğunu söyleyen Charlize Theron: Bunun için çok yaşlıyım

Theron'ın başrolünde yer aldığı The Old Guard, Netflix rekorlarını altüst etmişti (AFP)

Birlikte yaşama fikrine kapalı olduğunu söyleyen Charlize Theron: Bunun için çok yaşlıyım

Oscar ödüllü film yıldızı tek başına yaşamaktan memnun ve eğer ileride romantik bir ilişki yaşarsa sevgilisinin yan daireye geçmesi gerektiğini söylüyor

Netflix’in The Old Guard filmindeki performansı ve cevizli baklava sevdiğine dair açıklamalarıyla kısa süre önce gündeme gelen dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron yeni bir açıklama yaparak dikkatleri tekrar üstüne çekti. Mirror'ın haberine göre Theron, bir daha asla bir başka sevgilisiyle yaşamayacağını söyledi.

Yaklaşık 10 yıldır ilişkilerinin hiçbirinde aynı evde yaşamayı tercih etmeyen Theron, kendisiyle çok mutlu olduğunu ve eğer gelecekte herhangi bir ilişki yaşamaya başlarsa sevgilisinin yan daireye geçmesini tercih edeceğini söyledi. 

44 yaşındaki ünlü oyuncu Bay Doğru’yu aramaktansa, iki çocuğunu büyütmeye odaklanmanın çok daha önemli olduğunu söylüyor.

Theron şu ifadeleri kullandı:

Bir daha herhangi biriyle yaşayıp yaşayamayacağımı bilmiyorum. Açık olmak gerekirse, yan daireyi satın almak zorunda kalabilirler. Bir daha bu tip şeylerle uğraşmaya tahammül edebilir miyim bilmiyorum. Bunun için çok yaşlıyım.

Yalnız hissettiğinde ne yapacağına dair sorulduğundaysa Theron, düşüncelerinde ısrarcı olduğunu belirtti.

Hissetmem. Hiç yalnız hissetmedim.

Theron ayrıca aşktan ve romantizmden korktuğu yönündeki iddiaları da gülerek geçiştirdi. 

Hayır, hiç de değil. Yalnızca şu an hayatım, buna benzer bir şeyin yaşanmasına izin vermeyecek kadar dolu. Yalnız bir anne olmadığınızda da başarması yeteri kadar zor olan bir şey bu.

Theron, eski sevgilisi İrlandalı aktör Stuart Townsend ile bir süre birlikte yaşadıktan sonra nişanlanmış ve 2010’da ayrılmıştı.

 

Independent Türkçe, The Mirror