Bodrum’daki tatil köyü 49 milyon liraya icradan satışa çıkarıldı

1995 yılından başlamak üzere 49 yıllık üst kullanım hakkı tahsisine sahip.

Bodrum’daki tatil köyü 49 milyon liraya icradan satışa çıkarıldı


Bodrum 1. İcra Dairesi, Torbalı’da bulunan tatil köyünün üst kullanım hakkını 49 milyon liraya icradan satışa çıkardı.


Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Onura Tatil Köyü, Bodrum 1. İcra Dairesi tarafından 49 milyon 47 milyon 397 bin liraya icradan satışa çıkarıldı.

İcradan stışa çıkarılan tatil köyü 196 oda, 392 yatak, 300 kişilik restoran, lobi ve snake barlar, 120 kişilik oturma salonu, 100 kişilik bar, açık yüzme havuzu, havuz barı, Türk hamamı, sauna, amfi tiyatro, dinlenme terasları, 2 adet tenis kortu, voleybol ve basketbol sahaları, 60 araçlık otopark gibi alanlardan oluşuyor.

Gamze Otelcilik Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret AŞ adına tescilli olan tatil köyü, 1995 yılından başlamak üzere 49 yıllık üst kullanım hakkı tahsisine sahip.

Tatil köyü için ilk satış günü 28 Kasım saat 11, ikinci satış günü ise 23 Aralık saat 11.00 olarak belirlendi. Satışın yapılacağı yer ise 1. Ücra Müdürlüğü Önü Adalat Sarayı olarak açıklandı.

onura

Turizm İşletme belgesine sahip Bodrum Onura Tatil Köyü; Jumeirah Bodrum Palas Otel, Bodrum Kervansaray Tatil Köyü,Bodrum Rixos Otel, Noa Borum Beach Club, Samara Otel, Park Azur Bodrum, Işıl Milta Clup Tatil Köyü gibi otel ve tatil köyleri ile aynı sahilde bulunuyor.

 

TURİZM GÜNCEL