Defne Samyeli: 4 – 5 Çocuk Daha Yapabilirdim!

Pandemi Döneminde Kanepede Çekirdek Yedim!

Defne Samyeli: 4 – 5 Çocuk Daha Yapabilirdim!
Defne Samyeli: 4 – 5 Çocuk Daha Yapabilirdim!

Bir zamanların ünlü haber sunucusu, şarkıcı ve oyuncu Defne samyeli katıldığı bir televizyon programında samimi itiraflarda bulundu. İşte o itiraflar!

4 – 5 Çocuk Yapardım!

Ünlü isim Defne Samyeli katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla bir anda magazin basını ve sosyal medyanın gündeminde yer aldı. 24 yaşında Deren ve 17 yaşında Derin adlı iki kızı bulunan ünlü isim Defne samyeli yaptığı açıklamada 4 – 5 çocuk daha yapardım itirafında bulundu. Samyeli “iyi ki genç anne olmuşum. Anne olmak benim tercihim değildi ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4 – 5 çocuk daha yapardı. Bizim yaşlarımızda kız arkadaştan alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun. Sırtımı yaslayabileceğim bir destek olarak en yakın dostundan alabileceğini onlardan alıyorsun, yeri geldiğinde annelik de yapıyorlar sana aslında” ifadelerini kullandı.

Pandemi Döneminde Kanepede Çekirdek Yedim!

Ünlü isim Defne Samyeli koronavirüs günleriyle ilgili olarak da yaşadıklarını anlattı. Defne Samyeli açıklamalarında “önce en sonunda kendime vakit ayırdım diye sevindim. Spor, müzik dersleri, şan dersi derken 1,5 ay sonra depresyon başladı, motivasyonum bitti. Pijamalarımla kanepede çekirdek yedim” ifadelerini kullandı. Ünlü isim “konservatuara gitmek istiyordum, annem desteklemedi. Sonra sınavlar açılmış TRT Radyo sınavları. O kadar çok istedim ve ağladım ki, beni başından atmak için sınava getirdi, çok istiyordum çünkü! 6 – 7 yaşındaydım. O yaşta Gündüzüm seninle Gecem Seninle’yi söyledim, olmaz dediler. Atatürk Ölmedi Yüreğimde Yaşıyor’u söyledim ve sınavı geçtim. Kendimi bildim bileli şarkı söylüyorum, haber sunarken de söylüyordum” ifadelerini kullandı.

CANLI TV