Durmuş Yılmaz'ın iddiasından sonra Resmi Gazete'ye erişim kesildi

Durmuş Yılmaz'ın iddiasından sonra Resmi Gazete'ye erişim kesildi


Durmuş Yılmaz'ın iddiasından sonra Resmi Gazete'ye erişim kesildi

Merkez Bankası eski Başkanı Durmuş Yılmaz'ın gündeme getirdiği 'Gece yarısından sonra Resmi Gazete'yi takip edin. Teyakkuza geçin ekonomi açısından olağanüstü bir şey olabilir' açıklamasından sonra Resmi Gazete'ni resmi internet sitesine erişim kesildi.

İYİ Parti milletvekili Durmuş Yılmaz'ın gece yarısından sonra ekonomide olağanüstü bir olay olabilir uyarısından sonra Resmi Gazete'nin web sitesine erişim sağlanamıyor. Google üzerinden Resmi Gazete yazıp bağlantıya tıklanıldığında açılan sayfada bakım çalışması yapıldığına yönelik uyarı veriyor.

https://www.resmigazete.gov.tr adresindeki bakım çalışmasının hangi sorundan kaynaklandığı ve bakımın ne zaman sona ereceğine ilişkin ise bir bilgi bulunmuyor.

whatsapp-image-2021-11-20-at-00-08-06.jpeg

AKŞENER'DEN RESMİ GAZETE'YE ERİŞİM KESİNTİSİNE TEPKİ: YAZIK DEĞİL Mİ BU ÜLKEYE

DURMUŞ YILMAZ NE DEMİŞTİ?

İYİ Parti milletvekili Durmuş Yılmaz, Twitter hesabından bir açıklama yaparak, "Ben sizleri bugün cuma dolayısıyla bu gece 12.00’dan sonra teyakkuza davet ediyorum, Resmi Gazete’yi takip etmenizi tavsiye ediyorum" dedi.

"TÜRK LİRASINA NASIL BİR SIKINTININ GELECEĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ"

Söylediklerinin bir bilgi ve duyuma dayanmadığını, var olan belirsizliklere vurgu yaptığını belirten Yılmaz, "Bu gece bir şey olabilir, olduğu zaman da Türk lirasının üzerine nasıl daha fazla bir sıkıntının geleceğini görürsünüz" ifadelerini kullandı.

karar