En özel “evet”ler için en şık alyanslar Ariş’te!

Rüyalarınız gerçeğe dönüşsün...

En özel “evet”ler için en şık alyanslar Ariş’te!


Rüyalarınız gerçeğe dönüşsün...

En özel “evet”ler için en şık alyanslar Ariş’te!

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta hayatınızın en özel ‘evet’ine, tasarladığı birbirinden şık alyanslarla eşlik ediyor. Ariş yeni alyans koleksiyonu ile klasik alyans modellerinin yanı sıra altının beyaz ve gold renklerinin de kullanıldığı, büyüleyici modern tasarımları kendine hayran bırakıyor. Pırlanta ile taçlandırılmış göz kamaştıran alyans modelleri ise sonsuz aşkla çarpan yüreklerin rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

 

Tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta, birbirinden şık alyans modelleriyle hayatınızın en mutlu anına eşlik ediyor. Hayatınızın en özel ‘evet’ine, tasarladığı birbirinden şık alyanslarla eşlik eden Ariş, yeni alyans koleksiyonu ile klasik alyans modellerinin yanı sıra altının beyaz ve gold renklerinin de kullanıldığı, büyüleyici modern tasarımları kendine hayran bırakıyor. Pırlanta ile taçlandırılmış göz kamaştıran alyans modelleri ise sonsuz aşkla çarpan yüreklerin rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

Aşıkların sonsuzluğa sözü

Aşıkların sonsuzluğa sözü olan alyanslar, Ariş’in usta işçiliğini eşsiz tasarımlarıyla buluşturduğu farklı koleksiyonu ile her zevke hitap ediyor. Çiftlerin birbirine kalpten bağlılığını simgeleyen alyanslar, Ariş’in fark yaratan çizgileriyle evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerin en mutlu günlerini daha da anlamlı kılacak. Günlük kullanımlar için de son derece şık bir seçenek oluşturan modellerle, sonsuz aşkınızın simgesi her an yanınızda olacak.