Gerçek Zeytinyağlı, Keçi Sütlü Sıvı Sabun - Doğal Kokulu Zeytinyağı Sabunu

Aynı zamanda saçların kökünü beslerken, saç dökülmesini önlüyor.

Gerçek Zeytinyağlı, Keçi Sütlü Sıvı Sabun - Doğal Kokulu Zeytinyağı Sabunu
Zeytinyağlı sabunu faydaları saymakla bitmeyen ve cilt güzelliği için kullanılan en doğal sabunlardan birisidir. Zeytinyağlı sabun, zeytinin yağından yapılmakla beraber zeytinin içerdiği tüm mineral ve vitaminleri barındırır. Bununla beraber zeytinyağlı sabun kullanıldığında tüm vitaminleri ve mineralleri cilde göndererek, cildin daha sağlıklı olmasını sağlar.

Çok eski çağlardan beri kadınların cilt güzelliği, cilt bakımı ve saç bakımı için kullandığı zeytinyağlı sabunlar, kendine has kokusu ve cildi ferahlatıcı etkisi ile tercih sebebi oluyor. Zeytinyağı içerisinde bulunan yüksek miktardaki E vitamini sayesinde cildiniz daha güzel bir görünüm ve bakım yapılmışcasına güzelleşiyor.

Tamamen organik olan ve içerisinde başka kimyasal maddeler ile karıştırılmayan zeytinyağlı sabun bulabilirseniz cildinizi ve saçlarınızı şımartabilirsiniz. Zeytinyağlı sabun, saçlara doğal bir yumuşaklık vererek saçların elektriklenmesini önlüyor. Bunun dışında saçları parlatarak, ışıl ışıl görünmesini sağlıyor.

Aynı zamanda saçların kökünü beslerken, saç dökülmesini önlüyor.

Saçlarını daha çabuk ve hızlı uzatmak isteyenlerin bir çoğu zeytinyağlı sabun kullanıyor. Bunun nedeni diğer saç şampuanları gibi kimyasal barındırmadığından saçı derisini tahriş etme, kepeklenme gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Zeytinyağlı sabunlar aynı zamanda bebekler içinde kullanıyor.

Bebeklerin saç hücrelerini yenileyerek, saçların daha sağlıklı çıkmasını sağlıyor. Yetişkinlerde ise saçların gürleşmesini ve dökülen saçların yerindeki saç derisi hücrelerini besliyor. Buna istinaden saçlarda gürleşme sağlıyor.

Gerçek Zeytinyağlı, Keçi Sütlü Sıvı Sabun...

Geleneksel yöntemler ile en seçkin saf zeytinyağından üretilen keçi sütlü sıvı sabun içerdiği yüksek oranda zeytinyağı ve keçi sütü sayesinde cildinizi besler ve korur. İçeriğindeki keçi sütü ve zeytinyağı mucizesini birleştiren sıvı keçi sütü sabunu cilt bakımı için benzersizdir.

İlk kullanımdan itibaren cildinizdeki yumuşaklığı ve ferahlığı hissedeceksiniz. Zengin zeytinyağı formülüyle en doğal ve besleyici makyaj temizleyicidir. Cildin nem ve yağ dengesini düzenler. Tırnaklara sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Bakterileri yok ederken cildinizde saf zeytinyağı mucizesinin ferahlatıcı etkisini bırakır. Yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildinizi kurutmaz. Cildinizin genç ve kırışıkların ve leke görünümünü azaltır. Doğal içeriği sayesinde cidinizi derinlemesine temizler.

İNCELE SİPARİŞ VER...