İmamoğlu’nun Karadeniz gezisinde neler oluyor

KALABALIKTAN YÜRÜYEMEDİ

İmamoğlu’nun Karadeniz gezisinde neler oluyor


İmamoğlu’nun Karadeniz gezisinde neler oluyor

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Doğu Karadeniz’de yapacağı bayram ziyaretlerine bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memleketi Rize’den başladı. İmamoğlu, AKP’nin kalesi olan İyidere ilçesinde yoğun ilgiyle karşılandı.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bayram sebebiyle memleketi Trabzon’a gitti. İmamoğlu, Trabzon ve yakın çevresine yönelik ziyaretlerde bulunacak.

Sabah saatlerinde Trabzon’a inen İmamoğlu, programı kapsamında ilk olarak Rize’nin İyidere ilçesine geçti. İmamoğlu, AKP’nin kalesi olarak bilinen İyidere’de büyük ilgi ile karşılandı.

İyidere’nin ardından Derepazarı ilçesine geçen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na burada da kalabalık bir grup eşlik etti.

KALABALIKTAN YÜRÜYEMEDİ

İyidere ve Derepazarı ziyaretleri sonrasında Rize Merkez'e geçen İmamoğlu'na burada da yoğun ilgi gösterildi.

Esnaf ziyaretleri yapan Ekrem İmamoğlu, kalabalık sebebiyle zaman zaman yürümekte zorlandı.

PARTİSİNİN BİLGİSİ VARDI

Aslen Trabzonlu olan İmamoğlu’nun memleketi ve yakın çevresine yönelik programı aylar öncesinden belirlendi. Ancak bazı medya organları, bu ziyaretleri “Adaylık ziyaretleri yapıyor” şeklinde yorumladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, ziyaretin çok önceden planlandığını ve bilindiğini dile getirdi. 

CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bayram ziyaretine farklı bir anlam yüklememek gerek. Bizim bilgimiz dahilinde” açıklamasını yaptı.

Odatv.com