İzmir'de heyecan dorukta!

İzmir'in geleceğine dair kararlar almak için bir araya geldi.

İzmir'de heyecan dorukta!

İzmir'de heyecan dorukta!

YEREL GÜNDEM / İZMİR

İzmir'de heyecan dorukta! Cumhur İttifakı, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala önemli bir zirve gerçekleştirdi. AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda düzenlenen “Belediye Başkan Adayları İstişare ve Koordinasyon Toplantısı"nda bir araya gelen heyet, İzmir'in geleceğine dair kararlar almak için bir araya geldi.

Toplantının başkanlığını İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ üstlendi. AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı ve MHP İl Başkanı Veysel Şahin gibi önemli isimlerin de katıldığı buluşmada, Cumhur İttifakı'nın İzmir'deki hedefleri ve stratejileri masaya yatırıldı.

AK Parti İl Başkanı Saygılı, toplantının ardından yaptığı açıklamada, "İnşallah 31 Mart’ta İzmir’imizin altın çağı başlayacak, kentimiz Cumhur İttifakı’yla yeni bir ufka yelken açacak. BİZ İZMİRİZ BAŞARABİLİRİZ" mesajını paylaştı.

Ege'nin incisi İzmir'de Cumhur İttifakı'nın bir araya gelmesi, kentin geleceği adına umut dolu bir adım olarak yorumlanıyor. Bu buluşma, İzmir'in dönüşümü ve gelişimi için atılan önemli bir adım olarak kaydediliyor.

www.yerelgundem.com