MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ

Öncelikle maske mesafe ve hijyen tedbirlerini titizlikle uygulamaya devam!..”

MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ


MARMARİS’TE TATİLCİLERE KAYMAKAM SÜRPRİZİ


Kaymakamı Aksoy: ” Tamam tatil güzel de, dikkat etmezsek bu Coronavirüs de bizi çok üzer. Öncelikle maske mesafe ve hijyen tedbirlerini titizlikle uygulamaya devam!..”


Coronavirüs Salgını tedbirleri hız kesmeden artırılırken; Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy olağan dışı saha denetimlerini, aralıksız sürdürüyor.
Yaşanmaya devam eden Pandemi’ye rağmen yerli yabancı tatilci yoğunluğu yaşanan Marmaris’te, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; 24 saat devam eden Asayiş uygulamalarıyla birlikte, özellikle maske takma zorunluluğunun ön planda olduğu, pandemi denetimlerini de artırdı. Günün herhangi bir saatinde ve beklenmedik bir yerde vatandaşların karşısına çıkıp uyarılarda bulunan Kaymakam Aksoy’un bu operasyonel görev anlayışı, az bir kesimden tepki alırken, çoğu vatandaş da destek vererek, takdirle karşılıyor.
Bugün (26 Ağustos 2020) mesai çıkışı Atatürk Caddesi ve Sahil şeridinde yaya olarak denetimlerde bulunan Kaymakam Aksoy, Marmaris sakini vatandaşların yanı sıra özellikle tatilcileri de denetledi ve “Tamam tatil güzel de dikkat etmezsek, bu Coronavirüs de bizi çok üzer, Öncelikle maske mesafe ve hijyen tedbirlerini titizlikle uygulamaya devam!..”sözleriyle, tedbirlerin olmazsa olmazı Maske ve Sosyal Mesafenin korunmadaki önemine değindi. AjansCANKA