Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan tesisin açılışına davet edilmedi

Nihal Olçok : "Abdullah'ın annesi var biliyorsunuz değil mi?"

Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan tesisin açılışına davet edilmedi
FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kocaeli Derince'de bugün hizmete açtığı, oğlunun adını taşıyan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi'ne davet edilmedi. Nihal Olçok yaşananla ilgili olarak, "Abdullah'ın annesi var biliyorsunuz değil mi?" ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı resmi Twitter hesabından gülümseyen emojiyle, "Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezimizi Kocaeli/Derince’de hizmete açıyoruz! Haydi arkadaşlar çıkın çıkın gelin!" paylaşımında bulundu.

Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın paylaşımına yanıt olarak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nu da etiketleyerek, "Sayın

@kasapoglu, Abdullah’ın ANNESİ var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor. Gerçi bu sizi aşar biliyorum ama yine de davet bekledim... @RTErdogan" diye yazdı.

CUMHURİYET