"OYUNUMU OYNAMAYA GERİ DÖNMEM GEREKİYOR."

ATP 250 organizasyonuna da ilk maçında elveda dedi.

"OYUNUMU OYNAMAYA GERİ DÖNMEM GEREKİYOR."
"OYUNUMU OYNAMAYA GERİ DÖNMEM GEREKİYOR."

Roland Garros ilk turunda Stan Wawrinka'ya elenerek turnuvaya veda eden Andy Murray, Köln'deki ATP 250 organizasyonuna da ilk maçında elveda dedi.

EUROSPORT TÜRKİYE

ANDY MURRAY OF GREAT BRİTAİN REACTS DURİNG HİS MEN'S SİNGLES FİRST ROUND MATCH AGAİNST STAN WAWRİNKA OF SWİTZERLAND DURİNG DAY ONE OF THE 2020 FRENCH OPEN AT ROLAND GARROS

Andy Murray, Köln'de düzenlenen ve "wildcard" ile boy gösterdiği ATP 250 salon turnuvasında salı günü oynadığı ilk maçta dünya 62 numarası Fernando Verdasco'ya 6-4'lük setlerle 2-0 mağlup oldu. Kalçasından geçirdiği ciddi ameliyat sonrası ilk kez Ağustos ayında kortlara dönen üç Grand Slam şampiyonu, Ağustos ayında New York'ta düzenlenen ATP turnuvasında ilk turda karşılaştığı son Amerika Açık finalisti Alexander Zverev'i yenerek ikinci tura yükselmişti. Fakat Olimpiyat şampiyonu raket, "wildcard" ile katıldığı Roland Garros'un ilk turunda Stan Wawrinka'ya teslim olmaktan kurtulamamıştı.

https://imgresizer.eurosport.com/unsafe/0x0/filters:format(jpeg):focal(1581x311:1583x309)/origin-imgresizer.eurosport.com/2020/10/14/2914602.jpg
2021 AVUSTRALYA AÇIK DÜZENLENEMEYEBİLİR

Köln'deki yenilgisinin ardından konuşan Andy Murray doğal oyununu oynamaya geri dönmesi gerektiğini ve bunu daha çok maç oynayarak yakalayacağını düşünüyor. 33 yaşındaki raket, "Kortta kendi oyunumu oynamaya geri dönmem gerekiyor. Bundan biraz uzaklaştım. Bu sebeple olağandan daha çok hata yapıyorum. Daha fazla antrenman yapmaya, maç oynamaya ve fiziksel olarak daha iyi olmaya ihtiyacım var." dedi. Köln'deki performansını Paris'le kıyaslayan İngiliz raket, "Bazı şeyleri daha iyi yapsam da genel anlamda Paris'ten daha iyi değildim." diyerek açıklamasını noktaladı.

EUROSPORT TÜRKİYE

Ne Düşünüyorsun?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Site Yöneticisi - Editör