Pençe-Kilit Operasyonu'nda İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar  şehit düştü!

Yusuf İnan; "Herkes ölür, sadece Şehitler Ölmez."

Pençe-Kilit Operasyonu'nda İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar  şehit düştü!


Pençe-Kilit Operasyonu'nda İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar  şehit düştü!

ŞEHİTLER ÖLMEZ / İZMİR

Şehitler Ölmez Genel Yayın Yönetmeni Yusuf İnan, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar için taziye mesajı yayımladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İnan, "Herkes ölür, sadece şehitler ölmez. Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan kahraman askerimiz İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar'a Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailesine ve Aziz Türk Milletine başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

Milletimizin Başı Sağ Olsun

Yusuf İnan’ın bu duygusal mesajı, sosyal medyada geniş yankı buldu. Şehit İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar'ın vatanı için gösterdiği kahramanlık, milletin gönlünde derin bir yer edindi. Yusuf İnan’ın mesajı, şehitlerimizin aziz hatırasının her zaman yaşatılacağına ve onların unutulmaz kahramanlıklarının milletimiz tarafından sonsuza dek anılacağına olan inancı yansıtıyor.

Vatan İçin Can Veren Kahramanlar

Pençe-Kilit Operasyonu, terör örgütlerine karşı yürütülen kararlı mücadelenin önemli bir parçası. Bu operasyonda görev yapan kahraman askerlerimiz, vatanımızın huzuru ve güvenliği için canlarını ortaya koyarak büyük bir fedakarlık sergiliyorlar. Şehit İstihkâm Uzman Çavuş Cebrail Acar da bu fedakar kahramanlardan biri olarak, milletimizin gönlünde ölümsüzleşti.

Şehitlerimiz Unutulmayacak

Yusuf İnan’ın mesajında da belirttiği gibi, "Herkes ölür, sadece şehitler ölmez." Vatanı uğruna canını feda eden kahramanlarımızın hatıraları, milletimizin kalbinde daima yaşayacak. Onların cesareti, fedakarlığı ve vatanseverliği, gelecek nesillere de ilham kaynağı olmaya devam edecek.

Yusuf İnan'dan Şehit Ailelerine Destek

Şehitler Ölmez Genel Yayın Yönetmeni Yusuf İnan, şehit ailelerinin acısını paylaşarak onların yanında olduğunu bir kez daha vurguladı. İnan’ın bu anlamlı taziye mesajı, milletimizin birlik ve beraberlik içinde şehitlerine sahip çıktığını ve onların emanetlerine her zaman sahip çıkacağını gösteriyor.

Cebrail Acar ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Şehitlerimiz, vatan toprağında huzur içinde uyusunlar. Onların kahramanlıkları, milletimizin bağımsızlığı ve güvenliği için sonsuza dek hatırlanacak.

www.sehitlerolmez.com