Sedat Peker, Perinçek'e kızının videosunu paylaşarak yanıt verdi: Sana bu görevi verenleri biliyorum

Doğu Perinçek'in hakkında yaptığı 'FETÖ'cü' imalarına yanıt verdi.

Sedat Peker, Perinçek'e kızının videosunu paylaşarak yanıt verdi: Sana bu görevi verenleri biliyorum


Sedat Peker, Perinçek'e kızının videosunu paylaşarak yanıt verdi: Sana bu görevi verenleri biliyorum

Organize suç örgütü lideri suçlamasıyla hakkında yakalama kararı olan Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in hakkında yaptığı 'FETÖ'cü' imalarına yanıt verdi. Kızının ağlayan videosunu paylaşan Peker Perinçek'e “Sana bu görevi verenleri biliyorum” dedi.

Organize suç örgütü lideri suçlamasıyla hakkında yakalama kararı olan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde olduğu belirtilen Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in hakkında yaptığı 'FETÖ'cü' imalarına yanıt verdi.

Sedat Peker, Emre Olur'un Twitter hesabından yaptığı açıklamada kızının ağlayan videosunu da paylaşarak Doğu Perinçek'e elindeki kayıtları yayınlama çağrısında bulundu. Peker'in Perinçek'e verdiği yanıtlar şöyle:

"Çakma doğu; Ergenekon soruşturmalarının tamamı sesli ve görüntülü kayıt altındaydı. Fethullah Gülen’e bir kere selamımı oradan bulup yayınlarsan ben şerefsizim, eğer yayınlamazsan sen namussuzsun. Daha doğrusu sen hepsisin.

Ulan çakma doğu, FG harflerinin Beykoz’un plaka kodu olduğu trafik şubenin resmî sitesinde yer almakta, bu belgeyi al nereye sokacağına sen karar ver.

Ergenekon soruşturmalarında selam söylediğimi yayınlamazsan o zaman işin rengi değişecek. Doktorun olarak sana yazacağım fitilin ebatını ciddi boyuta çıkaracağım. Düne kadar Mehmet Ağar'a her hakareti ediyordun. Şimdi vatan cephesinde buluştuk diyorsun.

Biz senin vatan cepheni geçmişten biliyoruz. En iyi yaptığın şey ülkücüleri şehit ettirmendi. İkinci yaptığın şey de Abdullah Öcalan'la beraber PKK kıtalarını selamlama ve onlara çiçek vermendi. İğrenç varlık, pislik insan, aşağılık yaratık.

Çakma Doğu Perinçek, sen ve senin tasmanı tutanlar; kızımın gözyaşlarına iyi bakın. Bu gözyaşlarına yenileceksiniz. Evime yapılan polis baskını kızımda nasıl bir etki yaptıysa bütün kapıları kapatacağım diyor. Eğer ben de adamsam hepinizi o gözyaşlarında boğacağım.”

KARAR