Siyasiler saldırıya uğramalı, dayak da yemeli!

Türkiye'deki sorunların çözülememesinin nedeni, siyasilerin duyarsızlığı.

Siyasiler saldırıya uğramalı, dayak da yemeli!


Siyasiler saldırıya uğramalı, dayak da yemeli (!)

Yazının başlığına bakıp “Yusuf İnan aklını kaçırmış?” diye düşünmeyin!

Akıl sağlığım yerinde.

Türkiye'deki sorunların çözülememesinin nedeni, siyasilerin  ve devlet görevlilerinin duyarsızlığıdır. Siyasiler ve devlet görevlileri duyarlı olsalar, halk bu kadar çaresiz kalmazdı.

TBMM’de 40 – 50 şehit eşi, şehit babası, şehit annesi, şehit kardeşi ve gazi milletvekili olsa, Türkiye terör sorununu daha çabuk çözerdi.

Acıyı kendi içinde yaşamayanların sorunlara duyarlılığı bir müddet sonra azalıyor. O nedenle Türkiye 30 - 40 yıldır PKK terörünü ülkeden söküp atamadı.

Bir örnek vereceğim!

Ukrayna'da 02 Şubat 2017 tarihinde silahlı beş kişilik Ahıska çetesinin saldırısına uğradım. Saldırganları teşhis ettim. Azmettirenleri de biliyorum. Ukrayna polisi de biliyor. Odessa Başkonsolosluğu da biliyor. Zira silahlı saldırıdan sonra Türk bayrağını çöpe atan Hain Ahıska çetesinin liderleri Odessa Başkonsolosluğu’nda ağırlandı!

Yaşadığım olayları Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı / Manisa Ak Parti Milletvekili Selçuk Özdağ’a anlattım. Detaylı mail de gönderdim. Telefonla da bildirdim.

Selçuk Özdağ anlattıklarımı dikkate almadı. Olayları araştırmadı. Bana da geri dönmedi.

Selçuk Özdağ’a Ahıska çetesinin Ukrayna’da dalgalanan Türk bayrağını indirdiğini ve çöpe attığını da yazdım. Türk iş insanlarını darp ettiklerini, mallarına çöktüklerini, bir kısmının şaibeli bir şekilde öldürüldüğünü anlattım.

Ahıska Çetelerinin, Ukrayna'da Türk iş insanlarının ticaret yapmasını engellediğini, Türkiye - Ukrayna arasındaki ticareti baltaladığını, başka ülkelerin iş insanlarına saldırmadıklarını belirttim.

Odessa Başkonsolosluğu’nun Ahıska Çeteleri ile iletişim halinde olduğunu, çete liderlerini sık sık konsoloslukta ağırladıklarını konsolosluk çalışanlarından  öğrendiğimi de söyledim.

MİT BAŞKANI HAKAN FİDAN'A YAZDIM...

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan ses çıkmayınca, olayı ve elimdeki belgeleri, Türkiye bağlantılarına ait telefon numaralarını, eski mesai arkadaşım MİT Başkanı Sayın Hakan Fidan’a mail ile “Kişiye Özel” notu ile gönderdim.

MİT Başkanı Hakan Fidan’dan da ses çıkmadı!

Devlet kurumlarından ses çıkmayınca, Ukrayna’da Türk bayrağını indiren, Türkiye Cumhurbaşkanı’nın fotoğraflarına saldıran, Türk bayrağını kaidesinden sökerek çöpe atan Hain Ahıska Çetelerinin yaptıklarını yazı dizisi haline getirerek News2023.com haber sitesinde yayınladım. Ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, Ak Parti, CHP, MHP Milletvekillerinin ve Türkiye’deki tüm gazeteci ve yazarların mail adreslerine de gönderdim.

Hiç kimseden ses çıkmadı!

HAİN AHISKA ÇETELERİ İLK SALDIRIYI MİT'E YAPTI

Bu olaylardan sonra, Hain Ahıska Çeteleri ilk saldırıyı Türk Milleti’nin gözbebeği MİT’e ve MİT Başkanı Hakan Fidan'a yaptı.

Ukrayna’da FETÖ’nün Ahıska İmamı / Ukrayna İmamı olarak anılan şahıs, Kiev Büyükelçisi ile kafa kafaya vererek, Ukrayna’daki FETÖ yapılanmasını koruma adına devleti manipüle etti.

Türkiye Cumhurbaşkanı’na Ukrayna’da dalgalanan Türk bayrağını indirtti.

Türkiye Cumhurbaşkanı’na Fond İnan’ın ofisinin duvarlarında asılı olan kendi fotoğraflarını,  kendisine indirtti.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni küçük düşürdü.

Türk Milleti’nin gözbebeği MİT’i ve MİT Başkanı Hakan Fidan’ı sahte operasyonun içine çekerek, dünya çapında itibarsızlaştırdı.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti boşta gidiyor, yönetilemiyor, istediğimiz gibi manipüle ediyoruz, Cumhurbaşkanı’na kendi fotoğraflarını, Türk bayrağını indirtiriyoruz, MİT’i parmağımızda oynatıyoruz, kargo şirketi gibi kullanıyoruz” mesajı verdi.

Hem de tüm dünyaya!

Ukrayna istihbaratının ikazlarına, uyarılarına rağmen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti; Ahıska Çeteleri, FETÖ’nün Ahıska İmamı, Kiev Büyükelçisi ve Odessa Başkonsolosu'nun manipülasyonu ile  dünya genelinde FETÖ’nün adak ve kurban pazarını çökerten iş adamına, FETÖ ile üst düzeyde mahkemelik olmuş, FETÖ tarafından düşman ilan edilmiş Ak Parti kurucusu gazeteciye operasyon düzenledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE MİT, FETÖ'YE YARDIM EDİYOR KONUMA DÜŞÜRÜLDÜ

FETÖ ile mücadele ediyorum diye Türkiye Cumhuriyeti Devleti, FETÖ’nün dünya çapındaki adak ve kurban pazarının önündeki engeli kaldırdı. FETÖ’ye milyon dolarlık adak ve kurban pazarını hediye etti.

Adına da FETÖ operasyonu denildi.

DÜNYA İSTİHBARAT TEŞKİLATLARI  OLANLARA İNANAMADI

Bu durumu Türkiye kamuoyu çok geç anladı. Ancak CIA, MOSSAD, SBU, KGB, M16, MSS, NSA, MOIS, FSB, GRU, BND, CSIS, SVR gibi dünya istihbarat teşkilatları şok oldu!

Türkiye Cumhurbaşkanı Ukrayna’da Türk bayrağını ve kendi fotoğraflarını indirdi. Türkiye’yi Ukrayna’da kökleştiren, Ukrayna’da Türkiye ve Erdoğan rüzgarı estiren Fond İnan’ın kurucusuna operasyon düzenledi.

MİT skandala müdahale etmedi!

Ukrayna Nikolaev İstihbarat yetkilisi "Dünya istihbarat teşkilatları şok içinde, MİT’in bu skandala müdahale etmemesi, şaşırtıcı" demişti.

SONRASINDA TÜRKİYE'DE NELER YAŞANDI?

21 Nisan 2019

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğradı. Lince maruz kaldı. Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı tüm dünya haber ajansları tarafından acil koduyla verildi.

Kılıçdaroğlu bir eve sığınmak zorunda kaldı.

Kılıçdaroğlu şans eseri ölümden döndü. Türkiye büyük bir skandal ve lekeden kurtuldu.

15 Ocak 2021

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı / Darbe Komisyonu Başkan Yardımcısı / Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr Selçuk Özdağ evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.

Selçuk Özdağ tıpkı benim gibi ağır yaralandı ve ölümden döndü!

Selçuk Özdağ ve Kemal Kılıçdaroğlu kusura bakmasın. Benim Ukrayna’dan attığım çığlığa kulaklarını tıkamışlardı.

Her ikisi de benimle aynı kaderi paylaştı.

Selçuk Özdağ da, Kemal Kılıçdaroğlu da mutlak ölümden döndü.

Aynı benim gibi.

Selçuk Özdağ ve Kemal Kılıçdaroğlu, şimdi beni daha iyi anlıyordur. Öncesinde sessiz kalmışlardı. Çünkü bu sürecin kendilerine ulaşacağını düşünmüyorlardı.

Düşünselerdi, gönderdiğim mailleri silmez, alıp okur ve TBMM’de gündeme getirirlerdi.

Görüyorsunuz, siyasilerin ve devlet görevlilerinin duyarsızlıkları kendilerine ve ülkemize pahalıya mal oluyor!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı / Gelecek Partisi’nden Ayhan Sefer Üstün‘ün ise Sakarya’daki evi kurşunlanmıştı. 

20 Mayıs 2021

Meral Akşener'e Rize ziyaretinde saldırı

Akşener, esnaf ziyaretini iptal ederek ilçeden ayrılmak zorunda kaldı.

DUYARSIZLIKTA SAĞIR SULTANI ARATMAYAN GAZETECİLER DE SALDIRIYA UĞRADI

Son iki yılda 50’nin üzerinde gazeteci saldırıya uğradı. 

İşte saldırıya uğrayan gazetecilerden bazıları:

Gazeteci Levent Gültekin, (8 Mart) programa katılmak için gittiği Halk TV’nin binasının önünde 20-25 kişilik bir grubun saldırısına uğradı.

Sonar Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı da 1 Ağustos 2019’da saldırıya uğradı.

2021 yılında ise KRT TV programcısı Av. Afşin Hatipoğlu ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, 15 Ocak’ta sokak ortasında saldırıya uğradı.

Sabahattin Önkibar, Ahmet Takan, Yavuz Selim Demirağ, Murat İde saldırıya uğradı.

Aksaray’da Anadolu’nun Sesi Gazetesi Haber Koordinatörü İzzet Tınmaz, Aydın’da ise gazeteciler Murat Uçkaç ve Kıymet Sarıyıldız 2021 yılında saldırıya uğrayan diğer gazeteciler.

DUYARSIZLIK DEVAM EDİYOR

Şunu belirtmeliyim ki, duyarsızlık devam ediyor!

Kılıçdaroğlu, CHP’lilerin yanlışlarını yazıyorum diye, benim gündeme getirdiğim ülkemiz için hayati öneme haiz sorunları görmezden geliyor.

Kişisel mail adresine gönderdiğim mailleri okumadan siliyor!

Anlaşılan Sayın Kılıçdaroğlu söylediğinin aksine hakperest değil. 

Üstelik kin güdüyor!

CHP, iktidar olmak istiyorsa, hakperest olmalıdır.

Eleştirileri düşmanlık olarak görmemelidir!

Aksi halde Ak Parti erirken, CHP oylarını artıramaz!

Günümüzde olduğu gibi!

SON SÖZ

Türkiye hakperest siyasetçilerle ve duyarlı gazetecilerle tanışacağı güne kadar, Türk Milleti'nin sorunları çözülemeyecek!

Türk Milleti'ni utandıran olayların arkası kesilmeyecek!

NOT:  Ne siyasilerin, ne de gazetecilerin, hiç kimsenin saldırıya uğramasını istemem. Kimsenin kılına zarar gelmesini temeni etmem. Yazının başlığı, konuya dikkat çekmek amacıyla bu şekilde seçildi. Teşbih sanatı ile verilmek istenen mesaj güçlendirildi. 

YUSUF İNAN / ŞEHİTLER ÖLMEZ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

E-Mail: gundem@sehitlerolmez.com