Türkiye halk düşmanı teröristlerin öldürdüğü 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün mesajını konuştu.

Seni unutursak yıkılsın bu dünya çocuk!

Türkiye halk düşmanı teröristlerin öldürdüğü 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün mesajını konuştu.
Türkiye halk düşmanı teröristlerin öldürdüğü 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün mesajını konuştu. Seni unutursak yıkılsın bu dünya çocuk!

Trabzon'da, üç yıl önce teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül doğum gününde unutulmadı.

Trabzon'da, 3 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül (15),doğum gününde unutulmadı. Bülbül’ü korumak için üstüne kendini siper eden Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik de vücuduna isabet eden 41 kurşunla şehit olmuştu.
Sosyal medyada binlerce takipçi, paylaşımlarda bulunarak şehit Eren Bülbül'ün yaş gününü kutlarken, çok sayıda vatandaş da Maçka ilçesine gelip, Eren'in kabrini ziyaret etti.Bülbül'ün kabrine çiçek bırakıp, dua eden ziyaretçiler, şehit Eren Bülbül'ün acılı annesi Ayşe Bülbül'e taziye dileklerinde bulundu. Acılı anne Ayşe Bülbül'ün "Eren'im akşam doğum günü yaptım sana. Gelip de pastana üflemedin oğlum. Mumların kendi başına yandı, söndü oğlum" diye ağıt yakması, yürekleri dağladı.


SOSYAL MEDYADA MESAJ YAĞDI
Sosyal medyada da binlerce kişi, şehit Eren Bülbül'ün hafızalara kazınan fotoğraflarını ve 'Biri de çıkıp demiyoki Eren iyiki varsın” yazan paylaşımı alıntılanarak Eren'e yüzlerce “iyi ki varsın Eren' cevabı yazıldı.

 

Eren Bülbül’ü korumak için üstüne kendini siper eden Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik de vücuduna isabet eden 41 kurşunla şehit olmuştu.

Kaynak Yeniçağ: Türkiye halk düşmanı teröristlerin öldürdüğü 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün mesajını konuştu. Seni unutursak yıkılsın bu dünya çocuk!