Ülkücüler, Ülkücüleri tasfiye ederken, MHP susuyor!

HDP İzmir İl Başkanlığı’na yapılan saldırının esas amacı, MHP’yi ve Ülkücüleri siyaseten bitirmek

Ülkücüler, Ülkücüleri tasfiye ederken, MHP susuyor!
Ülkücüler, Ülkücüleri tasfiye ederken, MHP’deki sessizlik!

Arjantin’de tutuklu Serkan Kurtuluş’un anlattıklarını, Serkan Kurtuluş’un sevgilisi Ilgın Şentürk ile düşürülen Rus uçağının pilotunu vuran Alparslan Çelik’in youtube.com'da yayınlanan ses kayıtlarını dinlerken edindiğim izlenim; Ülkücüler, Ülkücüleri tasfiye ediyor.

Ilgın Şentürk, Alparslan Çelik ile yaptığı telefon konuşmasında, İzmir’deki illegal olayları ve o olaylarda adı geçen devlet görevlilerinin siyasi görüşlerini analiz ediyor.

O ses kayıtlarındaki bilgiler doğru ise, İzmir’de illegal işlere bulaşan devlet görevlilerinin tamamı Ülkücü!

Şaşırtıcı olan İzmir'deki FETÖ soruşturmalarını FETÖ'nün muhaliflerine, ÜLKÜCÜLERE yönlendirenler, Ülkücülere kumpas kuranlar,  FETÖ Borsası kuranlar, Ülkücüleri cezaevlerinde yatıranlar, FETÖ yapılanmasını koruyanlar;  Ülkücü Savcılar, Ülkücü Hakimler, Ülkücü İstihbaratçılar, Ülkücü Polisler!

Ilgın Şentürk ile Alparslan Çelik, İzmir’de hukuk dışına çıkan savcıların adını tek tek telaffuz ederek, kendilerindeki bilgileri karşılaştırarak Ülkücü olduklarında karar kılıyorlar.

O devlet görevlilerinin çok yakında adalete hesap vereceklerini de söylüyorlar.

İşte tam da bu süreçte HDP İzmir İl Başkanlığı silahlı saldırıya uğradı. İl Başkanlığı’nda çaycılık yapan emekçi bir annenin kızı  olan Deniz Poyraz tesadüf eseri saldırganın kurşunlarına hedef oldu!

HDP Genel Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, o saatte HDP İzmir İl Başkanlığı’nda 40 kişinin katılacağı bir toplantı varmış. O toplantı bilinmeyen bir nedenden dolayı iptal edilmiş. İptal edilmemiş olsa, saldırgan HDP İl Başkanlığı’nda katliam yapacakmış.

Katliam tesadüfen önlenmiş!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ; HDP'nin İzmir il binasına yapılan saldırı kanlı bir prova, toplumun sinir uçlarını test eden kalleş bir tertiptir” açıklaması olayın hedefinin HDP olmadığını, MHP ve Ülkücüler olduğunu  açıkça gösteriyor.

Devlet Bahçeli’nin açıklamasına göre, HDP İzmir İl Başkanlığı’na yapılan saldırının esas amacı; "MHP’yi ve Ülkücüleri siyaseten bitirmek, Ülkücülere yönelik büyük bir operasyonun başlamasını sağlamak" .

Eğer, HDP İzmir İl Başkanlığı’na yapılan saldırıda 40 HDP’li öldürülmüş olsaydı, kalleş tertip amacına ulaşabilirdi.

Kalleş tertip, tesadüf eseri  başarısız oldu!

MHP, Genel Başkan Devlet Bahçeli ve Ülkücüler, İzmir Adliyesi’ndeki Ülkücü Hakim ve Savcılar, Ülkücü İstihbaratçılar ve Ülkücü Polisler bundan sonra çok daha dikkatli olmalı.

Bu tertip İzmir’de başarılı olamamış olabilir!

Ama benzer kalleş tertipler İzmir ve başka illerde tekrar sahneye konulabilir.

Başarılı olursa, Ülkücüler siyaset sahnesinden ve devlet kadrolarından silinir!

Anayasa Mahkemesi HDP’nin kapatılmasıyla ilgili değil de, MHP’nin kapatılmasıyla ilgili toplanır!

Bu tertibin nihai amacı, CHP + HDP iktidarının yolunu açmak,  Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni  bölmek, Kürt Devleti kurmak...

Ülkücüler bu şekilde basiretsiz hareket etmeye devam ederse, kendi elleriyle  Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni CHP + HDP iktidarına teslim ederler.

Olmaz, olmaz demeyin!

Çanlar, Ülkücüler için çalıyor!

Ülkücüler, Ülkücüleri tasfiye ediyor!

Ülkücüler, 12 Eylül ve 15 Temmuz'dan sonra,  ilk defa büyük bir tasfiye operasyonunun hedefi haline getiriliyor

Bu oyun bozulmazsa, MHP  % 3 ile baraj altında kalır!

Ak Parti, % 11 seviyelerine düşer!

Meydan CHP + HDP iktidarına kalır!

Gerisini siz hayal edin!

YUSUF İNAN / ŞEHİTLER ÖLMEZ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

E-Mail: gundem@sehitlerolmez.com