Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u yargılayan hakim oyuncuyla fotoğraf çektirdi...

Bir fotoğraf üzerinden kıyamet koparılıyor

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u yargılayan hakim oyuncuyla fotoğraf çektirdi...


Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u yargılayan hakim oyuncuyla fotoğraf çektirdi. Fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) konuyla ilgili inceleme başlattı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un, 2012 ve 2013 yılları arasında sahte fatura kullandığı iddiasıyla “vergi usül kanuna muhalefet” suçundan 6 yıldan 10 yıla kadar hapis istemi istenen dava geçen gün Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü.

Tatlıtuğ savunmasında, “Yargılanmamın sebebi olan faturaların sahte olması söz konusu olsaydı ben çok yüksek meblağlarla ödeme yapmazdım. Mali müşavirliğimi yapan şahsın bana sahte faturalar verdiğini bilmiyordum” diyerek beraatini istedi.

HAKİM KIVANÇ'LA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf ise çok konuşulacak cinsten.

EnSonHaber sitesinin haberine göre; davanın hakimi, Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirdi. Whatsapp hikayesinden bunu paylaşan hakim "Perşembe'nin sürprizi" notuyla paylaştı.

 

HSK BAŞKANVEKİLİNDEN AÇIKLAMA

HSK Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, akşam saatlerinde yaptığı açıklamada, “Bir Hakim ile film yıldızının duruşma salonunda birlikte çektirdikleri fotoğrafın sosyal medya da yayımlanması akabinde HSK re’sen inceleme başlatmış olup, Pazartesi itibariyle konu hakkında kamuoyu ayrıntılı olarak ayrıca bilgilendirilecektir. Saygı ile duyurulur” ifadelerini kullandı.

İşte o görüntü:

 

Odatv.com