Ünlü şarkıcı Sarah Harding kansere yenildi

Harding’in vefatı hem sanat camiasında hem de hayranları arasında büyük üzüntü yarattı.

Ünlü şarkıcı Sarah Harding kansere yenildi
Ünlü şarkıcı Sarah Harding kansere yenildi

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında meme kanserine yakalandığını ve hastalığının ilerlediğini duyuran şarkıcı Sarah Harding, verdiği kanser mücadelesini kaybetti.

Bir döneme damga vuran 'Girls Aloud' adlı müzik grubunun üyesi olan Sarah Harding, geçtiğimiz yıl ağustos ayında meme kanserine yakalandığını duyurmuştu. Kanserle mücadelesini ve hastalığın hayata bakış açısını nasıl değiştirdiğini Hear Me Out (Bana Kulak Verin) adlı kitapta anlatan Harding'in ölüm haberini annesi duyurdu.

Harding’in vefatı hem sanat camiasında hem de hayranları arasında büyük üzüntü yarattı.

Bir döneme damga vuran ve aynı zamanda Girls Aloud grubunun oluşmasında önemli bir pay sahibi olan Spice Girls grubundan Geri Horner, “Huzur içinde uyu Sarah Harding. Dünyaya getirdiğin ışık ve neşe ile hatırlanacaksın” dedi.

1981 yılında Berkshire’da dünyaya gelen ve müzik kariyeri için okulu bırakan Harding, 2020 yılının Ağustos ayında kanser teşhisi konduğunu söylemişti.

Geçen yıl Ağustos ayında kemoterapiye başladığını söyleyen Harding, “Müthiş annem, ailem ve yakın arkadaşlarım bu süreçte yardım ediyor” demişti.

artt.jpg

"SAVAŞIYORUM"

"Herkese merhaba. Umarım bu belirsiz zamanlarda herkes güvendedir. Bu yılın erken döneminde meme kanserine yakalandım. Birkaç hafta önce de yıkıcı haberi aldım. Kanser, ileri seviyede ve vücudumun diğer bölgelerine de sıçramış durumda.

Şu anda haftalık kemoterapi seanslarına giriyorum. Hastalıkla olabildiğince güçlü bir şekilde savaşıyorum. Bu haberi sosyal medyada okumanın şoke edici olduğunu biliyorum.

karar