Yeni dönemin lideri Meral Akşener!

Bindiğiniz dalı kestiniz ve düştünüz.

 Yeni dönemin lideri Meral Akşener!


YUSUF İNAN YAZDI...

Yeni dönemin lideri Meral Akşener!

Ak Parti Yönetimi ne sanıyor?

Biz;

- Ak Parti'yi kuranları terörist yaftasıyla cezaevlerine atarız, Türk Milleti saftır yine bize oy verir diye mi düşünüyorlar?

- Öksüz ve yetim bir kadını iki bebekle yabancı bir ülkede, şehir dışında ıssız bağ evinde ölüme terk ederiz, Türk Milleti nereden görüp bilecek diye mi düşünüyorlar?

FOTO: Ukrayna 2018 - Kateryna İnan - Elif İnan - Ayşe İnan

- Türk Milleti’ni adliyelerde FETÖ ve CHP’nin insafına terk ederiz, bu millet anlamaz diye mi düşünüyorlar?

- İzmir ve İstanbul Adliyesi’nde CHP ve FETÖ el birliği ederek bir ay içinde otuzdan fazla soruşturma ve dava açarak Ak Parti’yi kuranlara hayatı zindan ederken, Adalet Bakan Yardımcısı, “Biz adliyelerin temizlik işlerine bakıyoruz” diyerek başından savdığında inandırdığını mı düşünmüştü?

- İzmir’de Fethullah Gülen'in damadıyım diye gezen, Zaman Gazetesi’ne bir çırpıda bir milyon liralık reklam veren Ak Parti İzmir İl Başkanı, CHP’li Belediye Başkanlıkları ile yaptığı ticaretin zedelenmemesi için, sahte FETÖ listesi hazırladığının,  Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a tuzak kurduğunun ortaya çıkmayacağını mı sanmıştı?

- Ak Parti kurucusu olduğu ve CHP’li Belediye Başkanlarını eleştirdiği için 18 yıl reklamsız gazete çıkaran, CHP ve FETÖ baskısı ile gazetesini kapatmak zorunda kalan gazeteciyi FETÖ ile suçlatırız, kim nereden bilecek diye mi düşünmüştünüz?

- Sokakların hareketlendiği, şehit cenazelerinin arttığı bir dönemde, Ak Parti'yi iktidardan düşürmek isteyenlerin oyununu bozan, 24 yıldır Şehit Aileleri ve Gazilerin Haklarını savunan, en zor dönemde Başbakan Erdoğan'ı İzmir Şehit Aileleri ile buluşturarak kaos senaryolarını boşa çıkaran Yusuf İnan’ı tüm dünyaya "terörist" ilan ederiz, elimizdeki paçavra gazeteler ve FETÖ artığı Pensilvanya müdavimleri ile işbirliği yaparak üstünü örteriz diye mi düşünmüştünüz?

- Ukrayna’dan “hain” getirdik diye meydanlarda nutuk atarken, uluslararası medyada Fond İnan’ın duvarlarındaki Türk bayrağını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portrelerini kim nereden görecek ve bilecek diye mi düşünmüştünüz?

FOTO:  Ukrayna 2017 - Fond İnan  masalarda Türk bayrağı, duvarlarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafları görülüyor...

- Ukrayna’da Türk bayrağını kaidesinden söküp çöpe atan Hain Ahıska Çetelerini görmezden geliriz, Türk Milleti nereden bilecek diye mi düşünmüştünüz?

- Öksüz ve yetim bir kadın, beşikteki iki çocukla sesini kime duyurabilir ki, diye mi düşünmüştünüz?

- Gözleri görmeyen öksüz ve yetim bir kadın, iki bebekle nasıl ayakta kalabilir, diye mi düşünmüştünüz?

FOTO: Ukrayna Nikolaev - Fond İnan'ın girişinde dalgalanan Türk bayrağı ve Ukrayna bayrağı...

- Ukrayna ‘da FETÖ ve PKK kampları dururken, FETÖ’nün düşman ilan ettiği Ak Parti kurucusu, Şehit Aileleri ve Gazilerin Hakkını savunan gazeteci Yusuf İnan'ı “terörist” ilan ederiz, o kargaşada kimse anlamaz diye mi düşünmüştünüz?

- Kendisi Today's Zaman yazarı, Pensilvanya'da FETÖ liderinin yanında uzun süre yaşamış, dizinin dibinde oturmuş bir danışman “Ukrayna’dan iki FETÖ İmamı getirdik” der ve kimse anlamaz diye mi düşünmüştünüz?

- Giydiği kutsal cübbeye ihanet eden savcı ve hakimlere talimat verilir, tutuklanır, cezaevlerinde, adliyelerde sürünür, üzerinden dört yıl geçince kimse hatırlamaz diye mi düşünmüştünüz?

- Yurtdışına çıkış yasağı koydururuz, Ukrayna’ya evine, ailesine dönemeyeceği için kim nerden bilecek, Ukrayna'da Ak Parti kurucusuna sahte operasyon yapıldığını, Türk bayrağının indirildiğini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin küçük düşürüldüğünü, Türkiye Cumhurbaşkanı için devleti idare edemiyor mesajı verildiğini, itibarsızlaştırıldığını, Türk Milleti’nin gözbebeği MİT’in yok edildiğini kim nasıl anlar, diye mi düşünmüştünüz?

- Pensilvanya müdavimlerine makam mevki veririz, FETÖ’nün düşmanlarını hapse atarız, Ukrayna’da FETÖ’nün milyon dolarlık adak ve kurban pazarının önünü açarız, kim nerden bilecek, diye mi düşünmüştünüz?

- Kiev Büyükelçisi, Odessa Başkonsolosu FETÖ’nün Ahıska İmamı, FETÖ’nün Ukrayna İmamı ve PKK’nın şoförlüğünü yapan emekli astsubay ile işbirliği yapıp, FETÖ’nün adak ve kurban pazarının önünü açmak için vatansever bir gazeteciyi terörist ilan ederek pazardan çektiririz, kim nasıl fark edecek, diye mi düşünmüştünüz?

Nasıl düşünüyorsanız, öyle devam edin!

Deniz bitti!

Yolun sonuna geldiniz.

Yüce Allah, öksüz ve yetim bir kadını ıssız bağ evinde sahipsiz bırakmadı.

Gözleri görmezken, kalp ve böbrek hastası oldu ama beşikteki çocukları büyütmeyi başardı.

Beşikteki çocuklar şimdi okula gidiyor.

FOTO:  Ukrayna  11 Ekim 2021 - Elif ve Ayşe okula gidiyor!

Anneleri hastalıktan dolayı yürümekte zorlanıyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de dediği gibi 'Ecel ne bir nefes evvel, ne bir nefes sonradır.'

Hz. Musa'yı Firavun’un sarayında büyüten Allah, öksüz ve yetim bir kadını Ukrayna’da sahipsiz bırakmadı.

Siz öksüz ve yetim bir kadını çaresizliğe sürüklediniz, Allah sahip çıktı…

Bindiğiniz dalı kestiniz ve düştünüz.

Karşılığında hiçbir ücret istemeyen vatanseverlerin sırtında yürüdüğünüz iktidar yolculuğunda sona geldiniz.

Bundan sonra ayakta kalmanız mümkün değil!

Bayrak Meral Akşener’in eline geçti…

Beşikteki çocukların ahı, öksüz ve yetim bir annenin feryadı semaya, Allah'a ulaştı!

Siz kaybedenlerden oldunuz!

Hem dünyada kaybettiniz, hem de ahirette!

Adil olamadınız…

FETÖ ile birlikte ülkeyi ve kendinizi felakete sürüklediniz.

Dua edin, İYİ Parti'nin oyu yüzde 30'un üzerine çıksın.

Yeni gelecek iktidarda CHP ve HDP söz sahibi olursa, Ak Parti'nin bir kilometre yakınından geçenler bile cezaevlerinden çıkamaz.

*

İYİ Parti ve Meral Akşener de aynı hataları yaparsa, onlar da aynı akibete maruz kalır!

Tarih tekerrür eder!

YUSUF İNAN / ŞEHİTLER ÖLMEZ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

E-Mail: gundem@sehitlerolmez.com