Dr. Sadık Doğruer, Ayaskent Esnafı ve Sanayi Sitesi'nde Ziyaretlerine Devam Ediyor

Dr. Sadık Doğruer, Ayaskent Esnafı ve Sanayi Sitesi'nde

Dr. Sadık Doğruer, Ayaskent Esnafı ve Sanayi Sitesi'nde Ziyaretlerine Devam Ediyor

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Ayaskent Esnafı ve Sanayi Sitesi'nde Ziyaretlerine Devam Ediyor

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Seçim kampanyası kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Ayaskent esnafını ve sanayi sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

Doğruer, Ayaskent'te gerçekleştirdiği ziyaretlerde projelerini esnafa anlatırken, şehrin daha ileri bir noktaya taşınması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini vurguladı.

Esnafın ayakta kalması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Doğruer, "Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sesi olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksiklik hissedilen alanlarda gerekli çalışmaları yapacağız." dedi.

Ayaskent halkıyla buluşarak sorunlarını dinlediklerini ifade eden Doğruer, şu sözleri ekledi: "Hemşerilerimize samimi sohbetleri, içten çayları, gösterdikleri gönülden destek ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Her birine verdiğimiz söz var, birlikte daha güzel bir Bergama'yı inşa edeceğiz. Başarılı olmak için birlikte çalışacağız."

Doğruer, tüm mahalle ziyaretlerinde olduğu gibi kahvehanelerde de vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinlemeyi ihmal etmiyor.

www.yerelgundem.com