Şehit Selçuk Paker'in kabrine yansıyan fotoğrafı tüyleri diken diken etti

"Allah yolunda öldürülenlere 'ölüler' demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz."

Şehit Selçuk Paker'in kabrine yansıyan fotoğrafı tüyleri diken diken etti


Diyarbakır Sur'da şehit düşen Şehit Selçuk Paker'in Ankara Cebeci Askeri Şehitliği'nde bulunan kabrine yansıyan fotoğrafı şehitlerin ölmediğini tekrar hatırlattı.

 

 

THM/ ÖZEL

Şehit Selçuk Paker'in kabir taşına yansıyan fotoğrafı tüyleri diken diken etti.
Bordo bereli Şehit Selçuk Paker, 30 Ocak 2016'da Diyarbakır Sur'da terör operasyonlarında kahramanca çatışarak şehit düştü. Ardında 2,5 aylık hamile eşini bırakan şehit, Ankara Cebeci Askeri Şehitliği'ne defnedildi.

Şehit oğlunun töreninde dik duruşuyla kendine hayran bırakan anne Sevgi Daşdemir, İstanbul'daki evini Cebeci Askeri Şehitliği'nin karşısına taşıdı.

 

 

Kandil sabahı tüyleri diken diken eden manzara

Evinin camından oğlunun kabrini her an gören Sevgi anne kandil sabahında namazını kıldıktan sonra karşılaştığı manzara, "Allah yolunda öldürülenlere 'ölüler' demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz." ayet-i kerimesini hatırlattı.

2.04 cm boyu ile tabuta ve toprağa sığmayan, ayakları kıvrılarak gömülen, boyu ve başarısı ile Zekai Aksakallı Paşa'nın da dikkatini çeken Şehit Selçuk Paker'in kabir taşına yansıyan fotoğrafı şehitlerin ölmediğini bir kez daha gösterdi.

Sosyal medyada hızla yayılan fotoğraf, tüyleri diken diken etti.

İste şehit annesinin o paylaşımı: