Безсмертні душі небесних героїв оберігають Україну -Kапітану Горбань Владиславу Вячеславовичу -1

Справжні Герої України!

Безсмертні душі небесних героїв оберігають Україну -Kапітану Горбань Владиславу Вячеславовичу -1


ЮСУФ ІНАН - ІНТЕРВ'Ю

Безсмертні душі небесних героїв оберігають Україну -Kапітану Горбань Владиславу Вячеславовичу -1

ЮСУФ ІНАН - Ми можемо познайомитися з вами?

Горбань Катерина Ігорівна - Я, дружина Горбань Катерина Ігорівна,загиблого капітана пілота вертольота Мі-8 , командира вертолітної ланки вертолітної ескадрильї військової частини А3384 Горбань Владислава Вячеславовича.

ЮСУФ ІНАН -  Що б Ви хотіли сказати про свого чоловіка капітана Горбаня Владислава Вячеславовича? Як би ви це визначили?

Горбань Катерина Ігорівна -  Владислав народився у селищі Кириківка Сумської області, на 20-й день народження своєї мами. Після закінчення 9-го класу вступив до Державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.

Г. Харитоненка. Після випуску обрав напрям армійської авіації і вступив до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. У Полтаві Владислав пішов на службу і став командиром вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського. Літав на гелікоптері Мі-8. Виконував завдання на території АТО/ ООС.

Пілот усе своє свідоме життя захищав незалежність держави. Владислав був дуже розумний та добрий. Він завжди мріяв про велику сім‘ю та дружні компанії. І в нього все було: сім‘я, велике коло друзів, поряд були всі, хто його любить і всі кого він любить.

Він відважний, сміливий, постійно боровся за справедливість. Він ніколи нікого не образив, завжди був тактичний, його харизматичність запам‘ятовувалася всім. На роботі він був відповідальний та компетентний.

У квітні офіцеру мало виповнитися 28 років… Я дружина Катерина, завжди його підтримувала, я пишалась своїм чоловіком. Він був для мене найкращім в усіх сеансах цього слова, і залишиться ним назавжди в моєму серці . Люди не придумали слів якими можна було передати біль, що розриває серце. Він для мене завжди був без цінним. Я би все віддала, що в мене є, аби він повернувся до мене з сином живим.

ЮСУФ ІНАН -  Вітання дружинам Героїв України. Вони воюють за Україну так само, як воювали їхні чоловіки.

Ви претендували на присвоєння звання Герой України щодо свого чоловіка? Яка ваша мета?

Горбань Катерина Ігорівна -  Я вважаю, що всі герої які зараз захищають, захищали нашу неньку повинні отримати нагороду Герой України. Бо це дуже важка робота. Я сподівалася, що моєму чоловікові дадуть цю нагороду. Адже він був патріотом України з дитинства. Він хотів зв’язати своє життя з військовою авіацією. Він сумлінно виконував усі накази. Виконував завдання в АТО. Навіть коли почалася повномасштабна війна він був одним з перших хто захищав наше небо. Він боровся до останнього. Тому коли вже пройшло більше 10 місяців. Я вирішила взяти все в свої руки. Створила петицію й сподіваюсь, що людям яким не байдужі наші герої, таким чином підтримають його.

Посилання на петицію:

https://petition.president.gov.ua/petition/175442

ЮСУФ ІНАН - Чи не могли б ви надати коротку інформацію про свою родину?

Горбань Катерина Ігорівна -  В нас з Владиславом є синочок Кирило,який дуже схожий на батька.Також в мене є мама,тато та сестра,ще є його батьки та сестра,вони мене всі підтримують і допомагають.

ЮСУФ ІНАН - Ваш чоловік, капітан Горбань Владислав В'ячеславович, відчував, що він помре? Він тобі щось про це говорив?

Горбань Катерина Ігорівна - Я навіть не знаю чи він відчував смерть чи ні, він завжди тільки мене заспокоював і переживав за мене і свого синочка. Але єдине що я пам’ятаю. Я йому казала: я так боюся що ми втратимо один одного. Він відповідав не хвилюйся люба все буде добре. Але сталось, те що сталось. Я втратила свого коханого чоловіка.

ЮСУФ ІНАН -  Хто вам повідомив, що ваш чоловік капітан Горбань Владислав Вячеславович загинув? Що ви відчули, коли почули цю новину?

Горбань Катерина Ігорівна - Командир повідомив ,що Влада з нами більше не має. Я відчула біль, що розриває серце,неначе відкрита рана кровоточить. І я подумала як жити далі без нього,адже я його кохаю так сильно,що навіть не підібрати слів.

ЮСУФ ІНАН - У вас є дитина. Він знав? Він шукає свого батька? Як він відреагував на відсутність батька?

Горбань Катерина Ігорівна - Так я майже відразу сказала дитині,що твій тато став янголом він на небі. І оберігає і спостерігає за нами звідти,бо він любить нас. Зараз його синочку вже чотири рочки. Коли Владислав загинув синочку було лише три рочки. Татка дитина чекає ще й досі додому. Він думає що тато на роботі ,бо він літав в небі.

ЮСУФ ІНАН -  Де ти зараз живеш?

Горбань Катерина Ігорівна -  Зараз я із сином живу в місті Полтава, в своїй улюбленій країні Україні.

ЮСУФ ІНАН -  Де могила вашого чоловіка? Ви можете відвідати його?

Горбань Катерина Ігорівна -  Поховали Владислава на Центральному кладовищі у рідному селищі Кириківка на Сумщині. Тиждень я живу в Полтаві,тиждень у батьків в селищі Кириківка,там де його поховали. І там через день ходжу на кладовище,приношу свіжі квіти.

ІНТЕРВ'Ю ЗАВЕРШЕНО

1 ДЕНЬ
2 ДНІ
3 ДНІ

ЮСУФ ІНАН / ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

İnstagramfondinan2016

E-Mailgundem@sehitlerolmez.com