Безсмертні душі небесних героїв оберігають Україну -Kапітану Горбань Владиславу Вячеславовичу -2

Справжні Герої України!

Безсмертні душі небесних героїв оберігають Україну -Kапітану Горбань Владиславу Вячеславовичу -2


ЮСУФ ІНАН - ІНТЕРВ'Ю

Безсмертні душі небесних героїв оберігають Україну -Kапітану Горбань Владиславу Вячеславовичу -2

ЮСУФ ІНАН - Ваш чоловік був важливим пілотом Збройних Сил України. Українська держава втратила добре підготовленого льотчика. Як відреагували друзі вашого чоловіка та представники влади?

Горбань Катерина Ігорівна - Держава втратила добре підготовленого льотчика,бо він і навчався за рахунок держави. Але ж ніхто не міг подумати,що окупанти зіб'ють його вертоліт і він загине. Його побратими

не очікували,що таке може статися ,в них був шок,але вже нічого не зміниш.

ЮСУФ ІНАН - Ви спілкуєтеся з друзями свого чоловіка? Хтось із них теж мертвий?

Горбань Катерина Ігорівна - Так я спілкуюся з друзями свого чоловіка,вони мене підтримують і допомагають чим можуть. Так на жаль є і ті що загинули в той самий день,бо було збито два вертольота,тобто загинуло шестеро людей в тому числі і мій чоловік.

ЮСУФ ІНАН -  Як ви познайомилися з капітаном Горбанем Владиславом В'ячеславовичем? Де він тобі запропонував?

Горбань Катерина Ігорівна -  Я і Влад з одного селища Кириківка на Сумщині. Та вперше побачились вже студентами. Ми вчилися в Харкові: Влад- на льотчика в Національному Університеті Повітряних Сил, Я- на радіотехніка в Авіаційному Університеті. Кожен приїхав на канікули додому. Познайомилися ми в щойно відкритому кафе. Він мене там побачив і я йому сподобалась,як він казав в нього було кохання з першого погляду. На наступний день в соцмережі він мені запропонував зустрічатися. Я погодилась,адже він мені теж сподобався. На третій день він мені зізнався у коханні. Так ми зустрічались три роки. Після навчання ми домовилися одружитися. Так і сталося: ми домовилися рік живемо для себе,потім дитина. Ось після двох років подружнього життя в нас народився синочок Кирило.

ЮСУФ ІНАН -  Ти точно сумуєш за ним. Ви бачили це уві сні? Він передав вам повідомлення уві сні?

Горбань Катерина Ігорівна - Так сум ,печаль, та біль все що я відчуваю зараз навіть не передати словами. Пам'ятаю як у сні він тримав мене за руку і посміхався. Я у дійсності не наче відчувала його дотик. Але на жаль більше таких снів я не пам'ятаю.

ЮСУФ ІНАН -  Що ти думаєш далі? Які ваші плани на майбутнє?

Горбань Катерина Ігорівна -  Плани на майбутнє тільки наразі одні, виховувати нашого синочка, і зробити все щоб його син пишався своїм батьком,і знав що тато Герой України.

ЮСУФ ІНАН -  Як і де помер ваш чоловік? Чи маєте ви знання про цю тему?

Горбань Катерина Ігорівна -  Лише після загибелі чоловіка я зізналась,що Владислав з неба розбив величну колону російської армії,яка насувалася на Кривий ріг через Баштанку,що на Миколаївщині. Саме після успішного виконаного завдання на українські гелікоптери вже чекав ворог,який забрав 6 захисників,що героїчно захищали свою землю.

Командир вертолітної ланки, капітан Владислав Горбань, загинув на Миколаївщині 6 березня 2022 року. Того дня російські окупанти збили два гелікоптери ЗСУ. Шестеро військовослужбовців загинули, серед них був і Горбань. Посмертно капітан Горбань нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

ЮСУФ ІНАН - Що робив ваш чоловік, капітан Горбань Владислав В'ячеславович, коли почалося російське вторгнення 24 лютого 2022 року? Ти пам'ятаєш ті дні? Що ви відчули?

Горбань Катерина Ігорівна -  24 лютого зранку десь в 4:00 ранку нас розбудив дзвінок: Владиславу подзвонили з роботи, і сказали почалось, перша готовність. І він почав збирати речі і їхати на роботу. Він мене поцілував і пішов. Я відчула щось не те, неначе він мене цілує в останній раз. Мені так стало страшно. Коли почалося повномасштабне вторгнення, Владислав з першого дня був на захисті українського неба. За що був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

ЮСУФ ІНАН - Яким ви бачите ставлення Туреччини до цього процесу? Що йому робити, що він зробив? Ви бачите, що Туреччина зробила достатньо?

Горбань Катерина Ігорівна -  Я звичайно не політик: Але можу сказати , що Туреччина країна добрих людей. І дякую за допомогу Україні за постачання байрактарів. І за не байдужість до нашої біди в нашій країні.

ЮСУФ ІНАН -  Де живете ви та сім'я вашого чоловіка? Що вони відчували? Як вони зараз?

Горбань Катерина Ігорівна -  Його батьки живуть в селищі Кириківка на Сумщині, там де його і поховали. І я, і його батьки досі не можемо повірити в те, що сталося. Не знаючи як жити далі без нього. Ми не прийняли втрату і не знаю,коли зціляться наші душі.

ЮСУФ ІНАН -  Що б ви хотіли сказати, дивлячись на минуле?

Горбань Катерина Ігорівна -  Я нікому не побажаю,щоб вони і їхні діти застали таку страшну війну і втратили своїх близьких найрідніших людей.

ЗАВЕРШЕНО

1 ДЕНЬ
2 ДНІ
3 ДНІ

ЮСУФ ІНАН / ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

www.sehitlerolmez.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

İnstagramfondinan2016

E-Mailgundem@sehitlerolmez.com